POBIERZ
BEZPŁATNY E-BOOK

13 ZASAD
MAPOWANIA PROCESÓW BIZNESOWYCH

Będziesz zaskoczony jakie korzyści może Ci dać mapowanie procesów.
Dane zebrane za pomocą niniejszego formularza są nadzorowane, zabezpieczone i przetwarzane zgodnie naszą polityką prywatności. 
Spójrz do  Polityki Prywatności.
 
Jeżeli nie zgadzasz się na te warunki, NIE wypełniaj formularza.
Z tego e-booka dowiesz się między innymi:
Czym jest mapowanie procesów
Mapowanie procesów to jeden z pierwszych kroków doskonalenie organizacji
Jakie korzyści daje mapowanie
Dzięki mapowaniu procesy w Twojej firmie staną się szybsze, mniej kosztowne i bardziej stabilne.
Jak włąściwie wykonać mapowanie
Jeśli właściwie wykonasz mapowanie zmniejszysz czas i nakłady na działania związane z rozwojem firmy i pracowników.
kilka słów o autorze ebooka.

Nazywam się Przemysław Rychlewski  i od 2005 roku zawodowo jestem związany z ciągłym doskonaleniem firm produkcyjnych zgodnie z Lean Manufacturing.

Pracuję z międzynarodowymi korporacjami jak i polskimi firmami rodzinnymi. Zaufało mi już ponad 100 firm. Jestem konsultantem i trenerem Lean Manufacturing, Dyplomowanym konsultantem zarządzania PAN.

Prowadzę szkolenia i warsztaty dotyczące praktycznych aspektów optymalizacji procesów produkcyjnych, sprzedażowych i usługowych.

Realizuję projekty wspierając firmy w transformacji organizacyjnej i procesowej jak również we wdrożeniach wybranych technik i narzędzi, które zapewniają sprawne działanie wewnątrz organizacji jak i w otoczeniu rynkowym.

Dzięki osiąganym efektom większość klientów systematycznie korzysta z mojej wiedzy i umiejętności realizując wspólnie kolejne projekty usprawnieniowe.

w 2019 przepracowałem ponad 2000 godzin w firmach klientów rozwijając kompetencje pracowników, doskonaląc procesy i całe organizacje.

Jestem partnerem merytorycznym książki Jacka Kukiza: "Narzędzia Lean – podejście praktyczne".

Publikuję na łamach Production Managera i Szefa Utrzymania Ruchu. Jestem autorem ebooka "Mistrzowie 5S.  jak skutecznie wdrożyć i utrzymać system 5S w organizacji".

Prowadzę podcast " Zwinny biznes".

Ten ebook to wprowadzenie w świat optymalizacji procesów biznesowych. 10 żelaznych zasad, dzięki którym wprowadzisz swoje procesy na pas szybkiego ruchu na autostradzie konkurencyjności rynkowej.

Życzę miłej lektury.

Przemysław Rychlewski

PRIMLEAN SP Z OO. All Rights Reserved.
Powered By ClickFunnels.com